Medvedović, Trčić i Pejaković među najboljima protiv Autodijelova Tokić

Radio Prkos 25.01.2021 ZANIMLJIVOSTI

U 5. kolu 2. HMNL - istok juniora, ekipa Unitasa je ugostila ekipu MNK Autodijelovi Tokić. U vrlo dobroj utakmici, konačni rezultat je bio 4:4.
Gosti su došli u vodstvo u 5. minuti zgoditkom Ronalda Hodaka. U 8. minuti poravnava Jakov Medvedović, a u 12. minuti Dorian Trčić dovodi Unitas u vodstvo nakon krasnog odlaganja lopte Marka Pejakovića.
Drugi dio naši dečki odlično otvaraju i pogotkom Jakova Medvedovića u 20. minuti povećavaju vodstvo na 3:1. Nakon tog pogotka naša momčad se opustila što je gost iskoristio i pogocima u 23. i 29. minuti izjednačio rezultat. Krasna kombinacija Marka Pejakovića i Doriana Trčića donosi Unitasu vodstvo od 4:3 u 33. minuti. Do kraja su gosti igrali s igračem - vratarom što im je u posljednjoj minuti donijelo poravnanje.
Nakon pet kola, Unitas ima 8 bodova. Sljedeći vikend gostuju Županji kod Futsal Sveti Patrik.