Crni ponedjeljak za malonogometaše: Eller promašio penal, Bungić akumulirani prekršaj, Maričević dobio isključenje....

Radio Prkos 12.01.2021 ZANIMLJIVOSTI
img

Jučer je u sportskoj dvorani Elektrotehničke i ekonomske škole Nova Gradiška odigrana utakmica 12. kola 2.HMNL - istok u kojoj je Nova Gradiška ugostila ekipu Autodijelova Tokić. U napetoj i zanimljivoj futsal utakmici na kraju su slavili gosti iako rezultat nije odraz igre na terenu, a utakmica je mogla otići i na novogradišku stranu, ali falilo je malo sreće. Sudačku dvojku na utakmici činili su Vinkovčani: Mečić Noa i Marinković Duje dok je funkciju delegata obnašao Josip Babić iz Zapolja. Utakmicu su bolje otvorili naši malonogometaši i već u 8. minuti došli do vodstva preko Filipa Bungića. Veselje domaće ekipe trajalo je svega minutu kada je Mirko Soldo pronašao put do mreže Maričevića i vratio rezultatski egal u 9. minuti. Pred sam kraj poluvremena u 18. minuti Eller je iskoristio malu grešku u ekipi gostujuće obrane i Novogradiščane ponovno doveo u vodstvo. Naši dečki vodstvo nisu uspjeli sačuvati ni do poluvremena. U istoj minuti iskusni Matej Peharda postavlja konačnih 2:2 u prvom djelu. U drugom djelu gosti su imali malo više sreće, a do pobjede su došli nakon što ih je Luka Rotim doveo u vodstvo, a zatim Peharda još dva puta pronašao put do mreže Nove Gradiške te postavio konačnih 2:5. Treba napomenuti da je Nova Gradiška ostala bez jedinog vratara na utakmici nakon što je Maričević igrao rukom van svog prostora, a na golu ga je morao zamjeniti Kašljević. Treba istaknuti da su i Bungić i Eller promašili penal i akumulirani udarac pri rezultatu 2:3. Gostima čestitamo na pobjedi, a našim dečkima želimo puno sreće u nastavku natjecanja!

HMNK "Nova" Gradiška - MNK "Autodijelovi Tokić" 2:5 (2:2)
Strijelci : Bungić, Eller / Soldo, Rotim, Peharda 3x