Juniori Unitasa pobjedili Jakšić sa nevjerojatnih 20:1, a najviše su zabijali Ivanišević, Katinić i Medvedović...

Radio Prkos 10.01.2021 ZANIMLJIVOSTI

U 3. kolu 2. HMNL - istok juniora, NG-Unitas je ugostio ekipu MNK Jakšić te pobijedio nevjerojatnim rezultatom od 20:1.
Gost je došao u vodstvo u prvo minuti pogotkom Davida Vidovića nakon greške u domaćoj obrani. Nakon vodstva gostiju, ostatak utakmice protekao je u nadmoći naše ekipe. Na 1:1 je izjednačio Jakov Medvedović u 6. minuti, a Marino Marjanović je u 9. minuti preokrenuo rezultat na 2:1. Do poluvremena naša ekipa je uspjela utrpati još jedanaest zgoditaka. Golove su postizali Mihael Katinić, Jakov Medvedović(3x), Pavle Ivanišević(4x), Roberto Žakić(2x) i Marko Marić.
U drugom dijelu naša ekipa je nastavila svoju efikasnost te je postignuto još sedam pogodaka. Strijelci su bili Marino Marjanović(2x), Mihael Katinić(2x), Marko Pejaković, Pavle Ivanišević i Marko Marić.
Čestitke našim juniorima na zasluženoj pobjedi. Nakon tri kola juniori imaju 6 bodova uz gol razliku 29:10.

Izvor : FB NG Unitas