Novogradiščani remizirali nakon što su primili dva pogotka u posljednjoj minuti utakmice...

Radio Prkos 24.11.2020 ZANIMLJIVOSTI

Jučer su malonogometaši HMNK Nova Gradiška ugostili Futsal Olimpijac u Elektrotehničkoj i ekonomskoj školi Nova Gradiška. Nakon juniora i seniori su odigrali zanimljivu i odličnu futsal utakmicu za gledanje. Gosti su poveli u 7. minuti preko Marko Župarića, a samo tri minute trebalo je Novogradiščanima do izjednačenja kada Đusi Antonio poravnava rezultat. Nije dugo trajalo veselje domaćina, gosti su opet minutu poslije vodili, a strijelac je bio Kegalj. Naši su ponovno izjednačili, ovaj puta preko Bungića, a do poluvremena gosti su još dva puta vodili, a Novogradiščani izjednačivali. U drugom djelu bilo je puno prilika sa jedne i sa druge strane, ali naši dečki su svoje realizirali i skoro cijelo poluvrijeme vodili, te u 39. minuti imali rezultat od 6:4 i činilo se pobjedu i tri boda, ali odlični gosti Futsal Olimpijca su do kraja rezultat poravnali preko Župarića i Rumenovića te na kraju odnijeli bod kući. Čestitke gostima na fer igri, a našim dečkima na dobroj futsal utakmici i želimo im više sreće drugi put.

HMNK "Nova Gradiška" - MNK Futsal Olimpijac 6:6 (4:4)
Strijelci: Đusi, Bungić 2x, Eller, Filipović, Petrović / Župarić M., Kegalj, Prkić, Župarić I. 2x, Rumenović