Filip Bungić postigao novi hattrick

Radio Prkos 21.10.2019 ZANIMLJIVOSTI

Loše izdanje Ivankovčana, ali isto tako  loše izdanje glavnog suca i njegovog drugog pomoćnika. Naime u 16.minuti obrana Čepina čini prekršaj u svom kaznenom prostoru ili na 15 metara od svog gola nad Lukom Sambol i sudac  svira i dok svi očekuju penal za domaće on izvlačiti van 16-terca kao da nije bio prekršaj unutar
kazenog udarca, a njegov pomoćnik uopće ne reagira  jer je bio poziciji iz koje se vidi da je prekršaj bio unutar kaznenog prostora. Naravno domaći nisu iskoristili dosuđeni slobodni udarac  i ta sudačka odluka donosi  revolt u gledalištu, a i kod domaćih igrača i indirektno usmjerava daljnji tijek utakmice, a gostima donosi vjetar u leđa koji u 38.minuti dolaze u vodstvo od 0:1 na način da se Bungić  na vrhu 16-terca glavom oslobodio svojih čuvara prebacivši loptu na nekih 10-tak metara  i izlazi sam pred nemoćnog vratara domaćin i desnom
nogom oštrim udarcem postiže svoj prvi pogodak.

Tek u 76.minuti Bedemaši Mrdeša i Koledić izmjenili su dupli pas, a ovaj potonji prisebnim udarcem sa 10 metara poravnava na 1:1.Prije toga bilježimo u 52.minuti lijep udarac I.Gazića sa 20-tak metara, a lopta je prohujala
pored lijeve vratnice gostujućeg gola.Umalo su gosti mogli da povede autogolom Babića u 54.minuti koji je nespretno glavom zahvatio loptu, a Anić krajnjim naporom vrhom prstiju spasio svoj gol izbivši loptu s
gol linije.Opet je Anić u 75.minuti spasio svoj gol kada su gosti dobro izveli slobodan udarac i na 10 metara pronašli Bungića koji trzajem glavom gađa, ali Anić ponovno izbija sa gol linije. Dobar potez u 85 minuti povlači trener gostiju i u igru uvodi  Kraljevića koji se svom prvom kontaktu s loptom sjurio po lijevoj strani i zavrnuo
povratnu loptu u peterac Bedema gdje se našao lukavi Bungić i postigao svoj drugi pogodak za 1:2. Duboko u nadoknadi vremena Bungić jeizbliza postigao i svoj treći pogodak  na današnjoj utakmici i time
Čepinčanima priskrbio nova tri boda za krajnji rezultat od 1:3.

Izvor: (Anto Borić) / sportalo.hr