Mladost pobjedila do tada prvoplasiranu Batrinu u Cerniku

Radio Prkos 08.10.2019 ZANIMLJIVOSTI

Ovaj vikend mogli smo gledati zanimljivu utakmicu između Mladosti i Batrine u kojoj su Cerničani uvjerljivo slavili protiv favorita na papiru. Batrina je došla bez dva igrača koja su zbog kartona i ozljeda ostali kod kuće (I. Vlaović i M. Vlaović) dok je Mladost igrala bez Kotorca koji se odmah ozljedio na zagrijavanju, Jelančića i Škramića koji su zbog ozljede bili van terena. Mladost je bolje otvorila utakmicu i vrlo rano povela nakon odličnog slobodnjaka Mikanovića, golman gostujuće ekipe nes(p)retno reagira i lopta se odbija do Trobića koji ju mirno trpa u mrežu. Rezultat je povećao Sokić nakon jedne kontre. S tim rezultatom se otišlo na predah. Batrina je u drugo poluvrijeme ušla žustro pa je iz dosuđenog kaznenog udarca smanjila rezultat, da bi par minuta kasnije i izjednačila nakon greške domaćeg vratara, Petričevića. Međutim, Cerničani su ipak bila bolja ekipa na terenu pa su do kraja izborili pobjedu. Na 3:2 povećao je ponovno Toni Sokić sjajnim udarcem glavom, dok je točku na "i" postavio Matija Sokić iz kaznenog udarca.