Sloga preko Mladosti do šesnaestine finala hrvatskog kupa

Radio Prkos 28.08.2019 ZANIMLJIVOSTI

U pretkolu Hrvatskog nogometnog kupa NK Sloga je gostovala u Kloštaru Podravskom kod NK Mladosti. U prvom dijelu Sloga je bila bolja momčad te od samog početka ima više loptu u svojim nogama. Takva igra rezultira pogotkom u 17. minuti kada je kapetan Bruno Menegoni odlično naciljao desni vratarev kut nakon dodavanja Ivana Benića. Par minuta kasnije nova velika šansa za Slogu. Tomislav Marjanović sjajno se oslobađa igrača na lijevoj strani i odlično šutira, ali domaći igrač čisti s gol linije. S 0:1 se odlazi u poluvrijeme.

U drugom dijelu smo vidjeli rastrganu igru gdje je domaćin na krilima publike pokušao preskakanjem igre doći do izjednačenja. "Sloga" se odlično branila i čekala svoje prilike iz kontri i polukontri. Jedna takva je došla u 83. minuti kada je Tomislav Marjanović izbio pred gostujućeg vratara i odlično ga lobovao za 0:2. Međutim, utakmici tu nije bio kraj. Samo minutu kasnije domaćin zabija za 1:2 i vraća neizvjesnost utakmici. Ipak, "Sloga" je ostala skoncentrirana te je iz kontri zabila još dva pogotka. U 90. minuti strijelac je bio Luka Bogdanović, a u 93. minuti Silvio Mihić.

"Sloga" je nastupila u sastavu: L. Iveković, I. Benić, M. Ćelepirović, J. Ciprić, L. Jurišić, L. Blazina, M. Vlaović, S. Mihić, T. Marjanović(od 90. L. Đaković), B. Menegoni(od 59. M. Lončarević), T. Ćalić(od 46. L. Bogdanović)

Čestitke našim dečkima na zasluženom prolazu!
Ovim putem se zahvaljujemo NK "Mladosti" na sjajnom prijemu i večeri koju su organizirali za sve sudionike utakmice. Također, zahvaljujemo se i gospodi Draženu Kotarskom i Draganu Rapiću koji su putovali čak do Kloštara Podravskog kako bi podržali naš klub.

Izvor/foto: FB Sloga NG