Davorac Silvio Mihić priredio one-man show u Cerniku

Radio Prkos 05.08.2019 ZANIMLJIVOSTI

Jučer je u Cerniku odigrana prijateljska utakmica između Mladosti i Sloge iz Nove Gradiške. Utakmicu su bolje otvorili gosti te su vrlo rano došli u vodstvo. Domaća ekipa poravnala je rezultat iz kazenog udarca, a siguran izvođač bio je Sokić. Ponovno su gosti došli u vodstvo nakon što je Mihić sjajnim solo prodorom izborio kazneni udarac, a onda ga i realizirao. Mladost poravnava rezultat preko Balunovića, a u vodstvo ih dovodi Jelančić prvi put na utakmici. Eurogolom iz slobodnog udarca Silvio Mihić ponovno je vratio rezultatski egal. Još jednim lijepim solo prodorom na utakmici Mihić je zabio pogodak i postavio konačnih 3:4 u prvom djelu. U drugom poluvremenu Mladost je preuzela inicijativu, a do izjednačenja došla je preko Kovačevića. Imala je Mladost još nekoliko izglednih prilika koje nije iskoristila, a to im se obilo o glavu u zadnjoj minuti utakmice kada Dukanović matira golmana i postavlja konačnih 4:5 za Slogu.