Vrbova remizirala protiv Starog Topolja i napravila veliki korak prema 1. ŽNL

Jučer je odigrana kvalifikacijska utakmica između Omladinca iz Vrbove i Omladinca iz Starog Topolja u Vrbovi. Gosti su u utakmicu ušli puno bolje od domaćina i već u 10. minuti dolaze do vodstva od 0:1 krasnom akcijom i odličnim šutom na gol. Domaćin kao da se uplašio i samo se brani u prvom poluvremen. Gosti u 30. minuti stvaraju krasnu priliku, ali domaći vratar odličnom intervencijom spašava gol. Drugo poluvrijeme domaćin baca sve karte u napad i stvara prilike za gol. Tako u 72. minuti uspjeva izjednačiti rezultat. Do kraja susreta ostaje žal domaćina za još nekoliko propuštenih prilika jer bi na taj način osigurali ulazak u 1. ŽNL, ali svakako im treba čestitati i na bodu te im poželjeti puno sreće u drugoj kvalifikacijskoj utakmici.

NK "Omladinac" Vrbova - NK "Omladinac" Staro Topolje 1:1 (0:1)